Main menu

Informatiegids voor jeugdleiders

Het jeugdbestuur van Berdos heeft gemerkt dat er zo nu en dan bij onze zeer gewaardeerde jeugdleiders vragen naar boven komen waar men niet zomaar een antwoord op heeft. Ook het vinden van de juiste persoon die antwoord kan geven op de vraag, is niet altijd bekend. Ook vanuit de teams of de ouders van onze jeugdleden worden zo en dan vragen gesteld waarop een passend antwoord moet komen.

Het Jeugdbestuur heeft geprobeerd om op een aantal veel voorkomende vragen een antwoord te geven in een boekje voor de jeugdleiders. Wij hopen door dit boekwerkje in een behoefte te hebben voorzien. Aanvullingen voor een volgende uitvoering en eventuele correcties blijven natuurlijk welkom.

De gids is als bijlage toegevoegd.

Jeugdbestuur VV Berdos

banner2012c

Attachments:
Download this file (handleiding jeugdleiders vvBerdos 2013-2014.pdf)Jeugdleidersgids[ ]520 kB